Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az autós kávéfőz...

Mit gondoltok az autós kávéfőzőről?

Figyelt kérdés
Hasznos termék a szivargyújtós kávéfőző? Valaki esetleg használ ilyet? Eddig sehol sem találtam róla véleményt, ezért kicsit bizonytalan vagyok.

2021. febr. 12. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy hulyeseg. Hacsak nem kamionban vagy 24bol 24 orat úton es nincs hol megallnod kavezni.

1. Otthon vagy munkahelyen kenyelmesen meg tudok kavezni.

2. Hova teszed, mi van ha kiborul?

3. Vezetes kozben ezzel foglalkoznal?

4. Hol takaritod? Majd minden nap behurcolod a hazba elmosni, aztan vissza? Ennyi ido alatt rendes kavet is fozhetnel, mondjuk termoszba, ha mindenkepp sajat kavet szeretnel inni ut kozben.

2021. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is van... nagyon jó..
2021. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
39%
Azt gondolom az ilyen autós kávéfőzőkről, hogy előbb rajzolnék rózsaszín tejszínhab szívecskéket a köldököm köré, és kérek meg egy öreg bácsikát, hogy élvezettel nyalogassa le onnan őket, mintsem egy ilyen haszontalan tárgyat megvegyek.
2021. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kamionos ismerősőmnek néztem ajándéknak. Ő ugye klasszikusan kotyogóssal főzi a kávét. Nem voltam benne biztos, hogy hasznos ajándék lenne, ezért kérdeztem meg, hogy van valakinek tapasztalat ezzel.
2021. febr. 12. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!