Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másnak sem működik a viber?

Másnak sem működik a viber?

Figyelt kérdés
Meg akartam nyitni az alkalmazást és azt írta ki, hogy adjam meg a telefonszamom (pedig már le volt töltve, minden nap hasznalom), aztán megadtam és nem tudtam tovább lepni, mert azt írta ki, hogy nincs internetkapcsolat.. működött a wifi is, lementem mobilnetre hátha az a baj, de így sem lett jó. Mi lehet a gond, hogy lehetne megoldani?

2021. febr. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
próbáltad már kikapcsolni és bekapcsolni? :D amúgy a viber béna.
2021. febr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor eltávolítottad az alkalmazást, kikapcsoltad a telefonod, majd a bekapcsolás után újratelepítetted a vibert, akkor mi történt?
2021. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bárkivel tudok beszélni, muterom is bárkivel tud beszélni, de ha egymást hívjuk, akkor egyikőnk se hallja a másikat. Mindegy hogy mobilról, vagy pc-ről. Ilyen hibák előfordulnak benne, ehhez hozzá kell szokni.
2021. febr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, letoroltem, kikapcsoltam a telot, majd ujraraktam a vibert és ugyanazt a hibat irta ki. Majd egy 20 perc mulva megint probalkoztam és akkor tovább engedett lepni. Nem tudom mi lehetett a problema, valoszinuleg kozponti.
2021. febr. 15. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!