Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Airpods Pro egyik fele zötyögő...

Airpods Pro egyik fele zötyögő hangot ad ki (mintha valami elmozdult volna belül és ha sétálok/vonaton ülök akkor rázkódna benne). Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tavaly áprilisban vettem Media Markt-ból rendelve. Oda érdemes vinni vagy iStyle-ba (úgy tudom oda lehet vinni Apple terméket akkor is ha nem ott vettem)?

Mi történhet? Van esély rá hogy megjavítják vagy újat adnak vagy elküldenek olyan indokkal, hogy nem rendeltetés szerű használat (pl. hogy bizonyítom, hogy nem ejtettem le)?

Olyan lehetséges, hogy rosszabb állapotban kapom vissza, mint volt? (Pl. addig nézegetik, szerelgetik, hogy még jobban elmozdul benne valami)


2021. márc. 4. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet szerelni, szóval max cserélik.

Apple-t hívd fel, hogy hová vidd!

2021. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

istyle hivatalos szerviz, oda viheted

meg icentre-be is

2021. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vittem már vissza airpodsot istyle-ba recsegés miatt, mindig segítőkészek voltak és szó nélkül cserélték, vagy éppen sűrített levegőt fújtak bele és megkérdezték úgyis recseg-e. Ne aggódj miatta, vidd el istyle-ba és kicserélik.
2021. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és előtte érdemes alaposan kitsztítani (alkoholba mártott fülpálcika) mert gyakran a kosz okozza a gondokat
2021. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sok mindent tudtam csinálni vele (voltam 2 istyle-ban, 1 media marktban). Nem vették be a lezárások előtt, szervizes istyle-okba nem volt időpont, azt mondták, hogy vigyem vissza a lezárások feloldása után. Április közepéig garis, azt mondták addig biztos megint kinyithatnak...hát :/

Azóta mindkét füles csinálja.

2021. márc. 9. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:

És futárral nem lehet nekik elküldeni?

Egyébként ha nem nyitnak ki időben szerintem megmondhatod hogy kötelesek cserélni, elvégre te időben jelezted nekik.

2021. márc. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget az Apple magyarországi ügyfélszolgálatától!

06 80 983 435

renkdivüli helyzet van, úgyhogy az általános szavályok, megoldások nem kűködnek... mondják meg ők, hogy mit kell tenned, mit tudsz tenni!

ingyenes!

2021. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja amúgy had kérdezzem meg milyen a pro?

az első aorpodsom van és most gondolkodom rajta, hogy lecserélem... megéri? jól szól? jól kizárja a hangokat? - már ameddig jól működik :D

2021. márc. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van, vedd fel a kapcsolatot az Apple-lel
2021. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Március végéig/április elejéig várok, lesz-e hosszabbítás, kinyitnak-e. Addig használom itthon (egyelőre ülés közben nem zavaró).

Az egyik helyen mondták, hogy lehet futárt rendelni, csak az fizetős és egyelőre nem szeretnék még többet ráfizetni. Van bennem félsz, hogy azt mondják, hogy nem megfelelően használtam, nem garanciás a probléma és ugyanolyan állapotban kapom vissza.


Vélemény a Pro-ról: én azért cseréltem, mert az első generációsom nagyon hamar lemerült (max. 1 óra). Ez kezdetben nagyon sokat bírt, de mostmár érzem, hogy már nem bír annyit, mint kezdetben. Nekem a fülbedugós megoldás sosem tetszett, itt is nagyon kényelmetlen. Egy idő után meg lehet szokni, de ha pár napig nem használom újra nagyon kényelmetlen. Gyakran van olyan, hogy ki kell vennem, mert nagyon feszíti a fülem (a legkisebbel használom).

A hangszűrő tényleg nagyon jó :) Azért nem szűr mindent, utcán arra pont jó, hogy külvilág lényeges hangjait meghallod, és közben amit hallgatsz azt is jól hallod. Azért a tömött, régi, hangos trollin nem biztos, hogy zavartalanul ki lehet hallani mindent abból, amit hallgatsz.

2021. márc. 9. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!