Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatom át a mikrofo...

Hogyan állíthatom át a mikrofonomat a fej és fülhallgatómon hogy ne belűről vegyenek?

Figyelt kérdés

A gépem egész régi már így a saját mikrofonja feladta a szolgálatot, ezért lett szerválva hozzá fejhallgató amin van mikrofon. Automatikusan nem akarta megtalálni azt, de aztán a Realtek appban fel tudta ismerni. Felmentem Discordra hogy leteszteljem hogy, hogyan szól és arra jutottam hogy a fejhallgató belsejéből, a párnás rész alól (bal oldalrol) veszi a hangom és nem a kis külső mikrofonnal ami ott lóg a kábelén (fülessel is ugyan ez). Telefonon tökéletesen működnek.

Hogyan tudnám átállítani hogy a jó mikrofont használja?


Win 8.1



2021. márc. 6. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

"lett szerválva hozzá fejhallgató amin van mikrofon."

Aha, ebből már tudjuk is a típusát...

Ja, nem.

2021. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy JBL Tune500-as a fejhallgató, de köszönöm a kedves választ
2021. márc. 7. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

"Felmentem Discordra hogy leteszteljem hogy, hogyan szól és arra jutottam hogy a fejhallgató belsejéből, a párnás rész alól (bal oldalrol) veszi a hangom"

Szerintem semmi baja.

Kell hozzá egy plusz kábel:

[link]

Bárhol máshol is megveheted, ez csak egy példa.

2021. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy érthetőbb legyen:

[link]

Ja, és nincs belső mikrofon.

2021. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!