Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Rajzosoķ! Milyen tabletet...

Rajzosoķ! Milyen tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig papíron rajzoltam, a digitális rajz kimerült a painten egérrel és telefonon ujjal való rajzolásban. Illetve néha próbáltam ezt a rajzpadot, ami géphez csatlakozik és csak a monitoron látod az alkotásod. Annyit nem használtam hogy azt mondjam hozzászoktam.

Na már most nekem elromlott a gépem és nem feltétlen akarok újat venni, mert drágabb mint ezek.

Rajzolni viszont szeretnék és az érdekelne milyen olcsó tableteket tudtok ehhez?

Nem kell feltétlen rajzhoz készültnek lennie csak lássam rajta mit csinálok (:'D) és a vékony érintő tollat bírja. (Azt olvastam a nem kimondottan rajzhoz való tabletek közül csak az bírja, aminek a képernyője erre is felvan készítve.)

Ti mit használtok, mit javasoltok ilyen feltételek mellett? Ha tablet és nincs hozzá toll, hol tudnék venni és szintén milyet. Rajzzal és programokkal kapcsolatos tanácsokat is várok (nagyon lebutított animációs program is érdekelne).

Minnél olcsóbb annál jobb lenne tényleg. Előre is köszi!



2021. márc. 12. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
iPad Procreate appot próbáld ki vagy nézz elôtte Youtube
2021. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is az iPadre és a Procreate-re szavazok.
2021. márc. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!