Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mikrofonom nem veszi a...

A mikrofonom nem veszi a hangom, minden mást viszont igen. Hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Van egy olyan probémám, hogy a fülhallgatóm mikrofonja nem rögzíti a beszédhangom, vagyis rögzíti, de írtó halkan. Ha viszont pl. bele fújok egyet, vagy valami "élesebb hang" keletkezik a közelében, azt rögzíti.. Próbáltam,hogy fél centi közelről bele beszélve jobb e, de akkor is csak a beszéd közben kiadott levegő susogást lehet hallani. (A probléma nem szoftveres eredetű, több eszközön kipróbálva is ezt tapasztaltam!)

Mitől lehet ez?

És hogy tudnám megoldani?

Válaszaitokat,megoldásaitokat nagyon köszönöm előre is! :)



2021. márc. 16. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Van rajta szivacsos szűrő? Én azt leszedném elsőkörben és kipróbálnám úgy. Illetve meg kellene nézni, hogy nincs-e elfordulva a mikrofon (van amelyiknél el tud), mert akkor nem közvetlen fogja a hangot venni, hanem csak a visszaverődését ami minden lesz, csak nem jó minőségű és hangos.
2021. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régen nem volt ilyen? Gondolom nem, szóval én először is megnyugtatnám magam. Erre alkalmas egy tea, vagy rágó, esetleg stresszlevezető tárgyak alkalmazása. Aztán pihenj egy kicsit, hogy teljesen megnyugodj. Ilyenkor kezd el vizsgálni a mikrofont, de óvatosan, nehogy felidegesítsd magad. Jobb lenne még egyszer rátekinteni a szoftverre, esetleg használj szivacsot, és tekerd fel a mikrofonod hangközvetítőpanelét maxra, aztán üvölts bele. Erre ajánlani tudok különböző szoftvereket, ha van kérdésed írj.
2021. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!