Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen programot ajánlotok...

Milyen programot ajánlotok video szerkesztéshez? Kicsit bonyolultabbra gondolok, mint Movie Maker.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 21:33
 1/4 anonim válasza:
100%
Sony Vegas <3
2010. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pinnacle studio, AVS Video editor. Ha kezdő vagy tökéletes.

De azért a vegas az szerintem - ha eddig csak movie makert használtál- még nem neked való.


Ha már azt is "kinőtted" akkor jöhet az adobe after effects....

2010. aug. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hékás, az Adobe AE teljesen más tészta. Az Adobénak van egy nagyon profi videószerkesztője, méghozzá a Premiere Pro, ami nagyban eltér a Vegastól és szerintem sokkalta több funkciója van. Az After Effects amit te is mondasz, a nevében is benne van, hogy csak utómunkákra alkalmas. Konkrétan videót vágni is csak nehezen lehet benne. Az Adobe termékeiben az a jó, hogy oda-vissza kompatibilisek. Akár olyat is csinálhatsz, hogy Photoshopban készítesz valamit, amit belinkelsz Premiere Pro-ba a félkész anyagodba, amit aztán effektezel. Ha változtatsz utána a PS-es képen, akkor változik a videóban is a kép, és ha szerkeszted a PP-s anyagot, akkor változik az AE-be importált videó is.
2010. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a premiere-t ajánlom, amúgy meg az after effects-el nagyon faja kis animációkat csinálhatsz hozzá:)
2010. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!