Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Aktivitásmérőből melyik a jobb?

Aktivitásmérőből melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Samsung telefonom van és szeretnék hozzá venni egy aktivitásmérőt. Az alábbiak közül melyik a legokosabb? Melyik éri meg jobban? Melyik mivel jobb a másiknál?


- Xiaomi Mi Band 5

- Xiaomi Mi Band 4

- Honor Band 5

- Samsung Galaxy Fit 2

- Huawei Band 4 Pro

- Huawei Band 4


Samsung telefonhoz lehet jobb lenne a samsung Galaxy Fit 2?



2021. ápr. 1. 01:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem Amazfit Band 5-öm van, tudásra és külsőre is nagyjából ugyanolyan, mint a Mi Band 5, de jobb az akku élettartama.
2021. ápr. 1. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi Band 5 (xiaomi.hu), de most lett bemutatva a Mi Band 6, lehet hogy lassan idehaza is kapható lesz.
2021. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a Mi Band szériával vannak korábbi tapasztalataim. Ha kifejezetten aktivitásméréshez kell akkor én azt ajánlom (inkább a Mi Band 5-öt) mert elégedett voltam vele.


Ha szeretnél plusz funkciókat is (telefonálás, etc.) akkor érdemesebb egy drágább szériába befektetned.


Javaslom nézz YouTube videókat, rengeteg magyar nyelvű is van, ott általában ezen a téren tapasztalt emberek számolnak be a készülékkel kapcsolatos tapasztalataikról.


A vásárlói véleményekre is szánj néhány percet, hiszen ezeket összegezve könnyebb dönteni.

2021. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Xiaominak szerintem a telefonos alkalmazása nagyon rossz. Nincsenek ékezetek és nem is teljesen magyar nyelvű.
2021. ápr. 2. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!