Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri egy Tag Heuer Carrera...

Megéri egy Tag Heuer Carrera 1 millió forintért úgy, hogy Eta szerkezet van benne és nem saját?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy TH Carrerra, de nem tudom, hogy megéri e az árát, mert nem saját szerkezet van benne hanem Eta. Nektek mi a véleményetek megéri az árát, vagy ennyi pénzért inkább nézzek komolyabb órát?

Itt az óra linkje: [link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. ápr. 2. 17:06
 1/5 anonim válasza:
nem
2021. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tag Heuer kb a legtipikusabb pénzkidobós márka. Ahogy kihozod a szalonból bukod az ár 30-40%-át. Ha mindenképpen ilyet akarsz akkor használtan meg tudod venni pár éves modellt garival 750 körül. De még annyit sem adnék érte ha engem kérdezel.
2021. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És olyanért amiben saját szerkezet van? Vagy ennyire nem olyan jó márka?
2021. ápr. 4. 18:04
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A Tag Heuer órás körökben eléggé lenézett márka és nem ok nélkül. A márka mást sem csinál, csak a Heuer által felépített hírnevéből próbál megélni. De mindegy is lenne, ha neked ez tetszik vegyed. Mondjuk vérciki hogy ennyiért csak egy Valjoux 7750 fért bele. Persze jó kis szerkezet betonstabil, bárki leszervizeli, csak a hátrány hogy ugyanilyen szerkezet van 700 CHF-es órákban is. És persze az újraértékesítési ár probléma, de ott az in house sem megy sokkal jobban, kicsivel kevesebbet buksz rajra de így is rengeteget. És akkor rakjuk mellé, hogy ennyiért már Grand Seikot, Omegát és Rolexet is kapsz. Oké alap modelleket de nem is vesztenek ennyit az árukból.
2021. ápr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Omegán meg Rolexen is gondolkoztam még, de akkor ezt még át dilemmázom.
2021. ápr. 4. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!