Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Megafon messzíről működik?

A Megafon messzíről működik?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi hogy a megafonhoz közvetlenül kapcsolódik a beszélőkéje, vagy vezeték nélküli? és ha nem vagyok a közvetlen közelébe akkor is tudom e hallatni a hangomat? Tehát ,,távolról" tudom e irányítani? :) köszi
2010. aug. 20. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez típus függő, de fixen rögzített többnyire a kábel hozzá. Ha kideríted hány eres, veszel drótot és megtoldod (bár kérdéses ennek örül-e valaki :D )
2010. aug. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Logikailag nincs semmi értelme a több méteres vezetéknek. Minek? Akkor két személy kell hozzá és beleakadhatnak.
2010. aug. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam vezeték nélkülit, de nem lehet nagy művészet egy walkie talkie fülhallgatókimenetére rákötni...
2010. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!