Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Olyan webshopot keresek, ahol...

Olyan webshopot keresek, ahol ceruzaelemmel (AA) vagy fotóelemmel (AAA) működő, hosszúkás, USB-csatlakozós, régiféle stílusú, de mégis újonnan gyártott MP3 lejátszót lehet rendelni, ajánlanátok pár ilyen webshopot?

Figyelt kérdés

Kis nosztalgia elkapott és most fáj a fogam egy ilyen cuccra, de mindenhol csak beépített akkumulátorosat találok. De a beépített akksik általában pár éven belül tönkre mennek, legyen szó MP3, MP4 lejátszóról, telóról stb. Persze tudom, hogy használattól, töltési gyakoriságtól és terheléstől is függ az élettartam, de a beépítettet nem tudom cserélni, az elemet pedig ha lemerül, azt azért mégis tudom cserélni, és nem kell komplett új készüléket venni ha az akksi már nem bírja.


Szóval, ki tud valami jó webshopot ajánlani, ahol van ilyen? :)


Ui.: Media Markt, Edigital, Emag - ezeket már végignéztem és nem találtam :(

Oké, az eMag-ot nem néztem teljesen végig, de "MP3 lejátszó" keresőkifejezésre először 1055 terméket dobott fel, oldalanként 60 találattal, de a 11. oldalon feladtam.

Azután Kerestem más keresőkifejezésekkel, pl. "MP3 lejátszó AAA elem" meg ilyenek, de ugyanabban a sorrendben dobta a találatokat, vagyis a keresőmotorjuk lecsonkolta az utolsó pár szót a keresőkifejezésből... :(



2021. ápr. 8. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Nézd meg az arukereso.hu mp3 lejátszó szekcióját, hátha találsz.

Szerintem végsősoron Ali-ról vagy Ebay-ról rendelve is megérheti, ha találsz, talán nem olyan drága. Persze ez esetben gond lehet, ha hozzád rossz állapotban/nem működően érkezik, de elvileg érdekük figyelni hogy jó terméket adjanak el, az értékelés miatt.

2021. ápr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem régen egy sandisk sansa tipusú mp3 lejátszóm volt ,az egy elemmel ment,hátha van fenn valahol a neten...
2021. ápr. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sandisk sansa e130
2021. ápr. 8. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyet ebay, vatera oldalakon érdemes keresni.
2021. ápr. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Például ez is AAA elemmel működik:

[link]

Megnézheted, kiválaszthatod mely boltok kínálatában érhető el.

Megnéztem most arukereso.hu oldalon, nekem csak egy elemes terméket mutat :(

[link]

2021. ápr. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régebben piacon is találkoztam ilyennel.
2021. ápr. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!