Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 50.000 Ft-ig bezárólag milyen...

50.000 Ft-ig bezárólag milyen tableteket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Néztem Huaweii-t, Lenovo-t és Samsungot. Átlagos felhasználásra, netezésre, Facebook, Messenger stb. kellene. Játék nem szempont a lényeg, hogy a videók, zenék, meg a facebook és társai rendesen menjenek.


Én őt szemeltem ki:

[link]


De van egy másik jelölt is:

[link]


Esetleg valami egyéb vagy ha nincs más, akkor a kettő közül melyik inkább? (én a samsungra szavaznék).



2021. ápr. 10. 12:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a Lenovo-t mondom, szerintem a kinézete jobb, illetve bevallom, kicsit Samsung ellenes is vagyok. Emellett még a Huawei T8 ami 50K alatt van és még jól néz ki. De mivel te fogod használni és mivel ezek nagyjából ugyanazokkal a tulajdonságokkal rendelkeznek, ezért a te egyéni preferenciádon múlik az egész.
2021. ápr. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A huaweii-t nem annyira akarnám, anyukám számára lesz, és arra a Play áruház már csak trükközve megy fel (vagyis legalább is azok az alkalmazások, amik kellhetnek még).


Esetleg még ezt néztem:

[link]


Én sem vagyok nagy Samsung párti, de tabletet már láttam, az teljesen jó volt. Még gondolkodom egyet rajta, meg várok, hátha még valakinek van ötlete. :D

2021. ápr. 10. 16:56
 3/4 anonim válasza:
Szia! Az elmúlt időszakban énis tablet vásárlás előtt álltam, ezért szétnéztem pár szaküzletben és a Huawei Matepad T10 esett a választás. Jó kis tablet, aránylag nagykijelzős, általános dolgokra használom illetve filmek nézésére erre pedig teljesen megfelel! Tudom ajánlani! Változó az ára de 46-50 ezer körül mozog mondjuk én 47 vettem.
2021. máj. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszod! :)


Azóta már megvettem végül (anyukám szülinapjára) a tabletet.

Rá esett a választás:

[link]


Tökéletesen működik, kellemesen nagy a kijelzője is. Nekem még sikerült pont 50.000 Ft-ért megvenni.

2021. máj. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!