Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem megy a mikrofon?

Miért nem megy a mikrofon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy vettem egy GENESIS Argon 100-as mikrofonos fejhallgatót, és discordon nem megy a mikrofon. A hang megy rajta tisztán hallok benne mindent. Mikor fel hívom barátomat ő nem hall engem de én őt igen. Ha tudtok ebben segíteni azt megköszönném.
2021. ápr. 11. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Be van dugva a mikrofon a hangkártya megfelelő (többnyire magenta színű) portjába?
2021. ápr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Discordon a mikrofon van kiválasztva bemeneti eszköznek?

Máshol működik?

Windows vesz hangot? (A beállításokon belül láthatod)

2021. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel 1 jackes, vagy mikrofonkent hasznalod vagy hang miatt
2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A kérdező írja:


Igen be van dugva a mikrofon, de discordon nem jelzi ki, hogy a mikrofonnál a bemeneti eszközöknél nem tudom ki választani. Ott csak defeaultot mutat.

2021. ápr. 12. 00:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdező írja: KI EZ A SZAK NBER
2021. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó embernek írnám! Én nem azért jöttem ide, hogy ilyen embereket hallgassak. De köszi, hogy írtál!
2021. ápr. 14. 00:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen
2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!