Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az apple watch 5. vagy 6....

Az apple watch 5. vagy 6. generációt érdemes megvenni? Egyeltalán érdemes venni apple watchot?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm nemrég vett egy apple watch 6-ost és nekem is megtetszett, csak azt nem tudom, hogy van-e neki értelme, érdemes belefektetni ennyi pénzt?

2021. ápr. 15. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Én SE-t vettem (44mm) az iPhone 12-esem mellé. Nekem bevált igazából, sportoláshoz meg ahhoz, hogy munkahelyen is lássam az értesítéseket plusz valamilyen szinten tudjak rájuk reagálni tökéletes. A következő Watch frissítéssel elvileg már fel lehet majd oldani az órával is a telefont (maszkba ugye a faceID nem működik) és elvileg kap valami féle billentyűzetet is. Meg ritkán telefonálni használom.


Sokáig nézegettem a 6-ost is, de inkább vettem egy SE-t, meg az iPademhez egy Apple Pencil 2-est az árából.

2021. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapsz még valahol 5-öst, akkor teljesen jó választás, a 6 gyakorlatilag csak a véroxigén méréssel tud többet, aminek a haszna szerintem megkérdőjelezhető. Ezen kívül akku üzemidőben kicsit jobb, mivel jobban gazdálkodik az erőforrásokkal, de átgondolt használattal az 5-ös is kibír 1,5 - 2 napot.
2021. ápr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!