Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen sportórát vegyek 60...

Milyen sportórát vegyek 60 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Ami fontos, hogy legyen beépített csukló alapú pulzusmérője (és lehessen hozzá külső szenzorokat is csatlakoztatni), legyen benne beépített GPS, támogassa az általam űzött sportokat (futás, biciklizés, súlyzós edzés), és ne érintőképernyős legyen. (mert izzadt kézzel vagy mondjuk kesztyűvel nem hiszem hogy jó lenne) Illetve még annyi, hogy legyen valami jó alkalmazása, ahová az edzéseim eredményét fel tudom tölteni meg ilyenek.


És még az is fontos, hogy ténylegesen minőségi, sportoláshoz szánt óra legyen, ne ilyen xiaomi, huawei meg hasonló kínai okos csodák.


Eddig a Garmin Forerunner 45-öt és a Polar M430-at néztem, ezek eddig eléggé tetszettek. Milyen ezekhez hasonló órák vannak a keretemen belül, amik rendelkeznek az általam felsorolt tulajdonságokkal?


2021. ápr. 15. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Polar M430-am van és nagyon szeretem! Ezt szívből tudom ajanlani. Az applikációja nekem picit ódivatú, de teszi a dolgát.

Viszont a Garmin applikációja már sokkal jobban tetszik, de az általad nézett modellt nem ismerem viszont.


Én az app miatt talán Garmint vennék legközelebb (bár én magasabb arkategoriajura szeretnék váltani), viszont a te kategoriadban amikor nézegettem az órákat, magasan az M430 győzött meg.

2021. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!