Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hálózati árammal működő...

Hálózati árammal működő digitális benti hőmérő létezik? Vagy csak elemes van?

Figyelt kérdés
Googleban próbálkoztam, de csak elemeseket találok. Árammal működőt szeretnék. Tudna vki segíteni? Köszönöm
2021. ápr. 16. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Nincs. Felesleges. Egy elemmel évekig elműködik az elemes.

Másrészt, ha beépített hálózati tápegység lenne egy hőmérőben, a táp minimális hőtermelése elvinné a mérés pontosságát.

Szerintem ne keress tovább, mert úgy sem találsz.

2021. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi

Nem kell gyakran elemet cserelni?

Tudnàl ajànlani nem tul dràgàt? Koszonom

2021. ápr. 17. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem kell gyakran cserélgetni. Elemes szobatermosztátban, ami azért naponta kb 20x ki-be kapcsol egy relét, kb. két évente cserélek elemet. A rádióvezérlésű órában, amiben hőmérő is van, legutóbb két éve töltöttem a ceruzaakukat.

Nézz körül a neten, akár a Conrad-nál, akár valamelyik ismert elektronikai áruház kínálatában. Vedd meg bármelyiket amelyik tetszik, úgyis mind kínai, egyik sem lehet sokkal szarabb a másiknál.

2021. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!