Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy Sturdo 8000 mAh power...

Van egy Sturdo 8000 mAh power bankom. Fel púposodót, nem működik. Szétszedtem, és két cella van benne, és csak az egyik halt meg. Ha visszarakom a jó cellát, 4000 mAh még használhatom?

Figyelt kérdés

Szeretek barkácsolni. Szeretem volna kicserélni a cellát, de nincs rajta az ég világon semmi jelzés.

Az elektronika jó. Esetleg, ha később a jó cella is meghal, az elektronikát használhatom egy másik lítiumos aksihoz?



2021. ápr. 17. 12:22
 1/2 apababa ***** válasza:
Szerintem ha párhuzamosan voltak kötve akkor igen. Ha sorba akkor is müködik csak minden értéke feleződik és például telefon töltésére alkalmatlan lesz
2021. ápr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Párhuzamosan volt a kettő. 4000 mAh még bőven elégnek kéne lennie egy töltésre a telefonomnak, ha lemerülne. Ha meg ez a cella is megadja magát csinálok belőle egy másiakt. Van pár még tartalékba. Köszönöm::))
2021. ápr. 18. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!