Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Salgótarjánban van olyan...

Salgótarjánban van olyan szervíz ahol javítanak videómagnót vagy kazettás magnót?

Figyelt kérdés

Pár hete valami baja van a videómagnómnak, lejátsza a kazettát, de a TV-n nincs jel. A kazettás magnóm meg húzza a szalagot :/.



A "hahó 2021 van" valaszokkal légyszi kíméljetek. Szeretek videón filmezi, és kazettán zenét hallgatni, mert vam egy hangulata.



2021. ápr. 20. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"A kazettás magnóm meg húzza a szalagot"

A capstan / pinch roller tisztításán már túl vagy? Ez a leggyakoribb oka. Ha ez nem jár eredménnyel, akkor jó eséllyel szíjcserés...

2021. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
Attól h te szerinted hangulata van,meg h kik kíméljenek ezzel kb.senki sem foglalkozik pláne nem annyian h még régiók között válogathassál...
2021. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

Ahogyan kalpagot és petrencét sem gyártanak 2021-ben, ugyanúgy múlt ki az általad istenített technológia úgy kb 30 éve.

Mi emberek alapvetően azért nem javítjuk ezeket a vackokat, mert nagyságrendekkel jobbakat csinálunk sok-sok nagyságrenddel olcsóbban, mint amennyiért egy szakember a csavarokat leszedné a gagyi vackaidról.

És tényleg 2021 van haver, ha nem vennéd észre.

2021. ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a sok "hasznos" információt.

Az elsőnek tényleg köszi, ment a hasznos értékelés.

2021. ápr. 20. 11:20
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Ismerek egy ilyen "reneszánsz embert" ,tíz éve még talált olyat aki hobbiból megcsinálta neki ,de ma már se alkatrész se tudás nincs hozzá,de ha meg mégis van az olyan drága h nem éri meg.Otthon tárolja a sok kazettát ami most már így csak használhatatlan szemét...
2021. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

Ötöske, szólj neki, szívesen átveszem a szemetét, fizetem a szállítási költséget adott esetben.


Hármaska, lefosnád a bokádat, ha tudnád, milyen technika van egy-egy akár közepes képességű deckben. Ellentétben az "általad istenített" sok-sok nagyságrenddel occóbb gagyi vackokkal, amiknek mind az összeszerelési minősége, mind a hangminősége pont olyan, mint amit az ember a kínai bóvlitól elvár.


Egyébként kérdezte bárki a véleményeteket, vagy csak idejöttetek okoskodni?

2021. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Hatoska ,kicsit nagy az arcocska...
2021. ápr. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Miért? Tán én szólok be a kérdezőnek egy teljesen normális hangvételű, tisztán érthető, korrekt kérdés alatt, mint egy neveletlen hatéves, aki nem kapta meg a dzsíájdzsót a mikulástól?
2021. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen
2021. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Akik a digitális korszakban nőttek fel, ők ezt sosem fogják megérteni. Én is szeretem a VHS-t és valóban egyedi hangulata van. Én is azon szerettem legjobban filmet nézni, a DVD korszakot valahogy már nem éreztem úgy magaménak. Amúgy a bakelit lemezeknek is szintén megvan az egyedi hangulatuk és hangzásuk, nem hiába keresik őket most annyira.
2021. máj. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!