Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám így megváltoztat...

Hogyan tudnám így megváltoztatni a jelszavamat gmailen?

Figyelt kérdés

Tehát szeretném megváltoztatni a jelszavamat gmailen, de nem tudom a mostanit, a telefonszámot pedig, amire a kódot küldené, már rég nem használom. Jelenleg be vagyok automatikus léptetve telefonról, használom is rendszeresen, de jó lenne beállítani egy új jelszót. De hogyan?


Vannak ezek a biztonsági kódok (10 számjegyű), amiket ilyen esetben elvileg használni lehet, de egyik sem működött, hatot kipróbáltam már.


Bármi tanács? Hogyan lehetne megoldani a problémát?



2021. ápr. 24. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kattints az elfelejtett jelszó menüpontra, és ha máshogy nem megy, akkor a végén kiírja hogy pár nap amíg beazonosítanak. IP és eszköz alapján majdnem biztosan be fognak, csak várni kell.
2021. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lali51 ***** válasza:
48%
A telefonban nézd meg a jelszót!
2021. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így bárkinek megtudhatod a jelszavát, és a telefonját...ez így kamu dolog.
2021. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ismered a jelszót, nincs biztonsági emailed és telefonszámod, akkor az nem a te fiókod (vagy ha a tiéd, akkor nem is kell igazán) Ügy lezárva :)
2021. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nem hiszem hogy meg lehet ezt oldani. Beragadt ott, hogy nem tudom ugye az ellenőrző kódot fogadni. És nincs tovább. Ezután kiírja, hogy próbálkoztak újra a jelszóval és ennyi. Azt meg nem tudom... Szívás.


Utolsó, ki a halálé lenne? Minek kell hülyeségeket írogatnini? Írtam, hogy jelenleg be vagyok jelentkezve, tudom használni, már régóta így használom egyébként, nem igazán érdekelt a dolog. De mi van, ha új telót veszek? Illetve amiatt jött fel ez a dolog most, mert 2 napja folyamatosan kiírja hogy "Fiókművelet szükséges", de ahhoz be kell újra jelentkeznem. Csak nem akarom, hogy emiatt a végén ne tudjam használni többet az email címet.

2021. ápr. 25. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!