Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen címkenyomtatót vegyek?

Milyen címkenyomtatót vegyek?

Figyelt kérdés

A vállalkozásomnál szeretnék egy egyszerű aprósággal kedveskedni az ügyfeleknek: Amikor kapcsolatba lépek velük postán (tudom, "ciki" , de én még a régi típusú ember vagyok, szeretek leveleket küldeni, meg szerintem névre szólót mindenki szeret kapni, már ha nem csekk :D)


szeretnék a borítékba tenni matricűkat is. Itt most ne a gyerekkorunkban ismert kis állat szerű matricákra gondoljatok, amikkel boldoítottuk a szüleinket, hanem egy kb bankkártya méretűre és alakra. Amit az ügyfelek levehetnek otthon és a tapadós részét felhelyezhetik a számukra kedves helyekre.


Fontos, hogy színes képeket tudjak nyomtatni ilyen módon és az sem lenne baj, ha olyan méretű papír férne bele, ami univerzális, szinte bármelyik boltban vagy webshopban megkapható.


Árat nem tudok pontosan mondani, a lehető legolcsóbban szeretném kviitelezni, legyetek szívesek a legolcsóbb megoldást és az általatok legjobban preferált megoldást felvázolni és valahol a kettő között fogok tudni dönteni :)


Ha már típust írtok, illetve pár apróságot, amikre érdemes figyelnem, annak mérhetetlenül hálás leszek!



#matrica #matricakészítés #cimkéző #cimkenyomtató vásárlás #cimkenyomás kérdés #supra matrica
2021. ápr. 28. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, valamelyik boltnál (Talán a GarageStore, nem tudom biztosra mondani) szintén adnak matricát, aki már vásárolt ott és kapott, tudja, hogy olyasmire gondolok én is. Csak színesre
2021. ápr. 28. 09:12
 2/6 Vortrex ***** válasza:
100%
Létezik olyan, hogy nyomtatható etikett papír sima A4-es nyomtatókhoz, nem kell ehhez cimkenyomtatót venni
2021. ápr. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszod!! Nekem ilyen a nyomtatóm:


[link]


Akkor ha jól értem, érdemes A4-es méretű öntapadós etikett címkét venni, úgy megszerkesztenem a képet hogy A4-ben szépen ki lehessen nyomtatni, majd csak egyszerűen kivágni őket?

2021. ápr. 28. 10:39
 4/6 Vortrex ***** válasza:
100%

Még csak ki sem kell vágni, ezek perforálva vannak.

Pl itt van egy ilyen: [link]

Minden egyes kis cimke külön feljön és tapadós a másik fele, de van egész lapos is: [link]

2021. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vortrex ***** válasza:
100%
De igen, azt mondom, szerintem ennél olcsóbb megoldás nincs
2021. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De fantasztikus, nagyon szépen köszönöm, szebbé tetted a napom ennek a hírnek a hallatán :)
2021. ápr. 28. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!