Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma a nyomtató...

Mi lehet a probléma a nyomtatóval?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! HP nyomtatóm idáig (kb. 1 éve) tökéletesen működött, de most pár napja nem tud laptopról nyomtatni. Vezeték nélkül voltak kapcsolatban, de most valamiért bármit szeretnék nyomtatni, azt az üzenetet kapom, hogy a "számítógép nem tudta kinyomtatni a file-t". A nyomtató a HP Smart appon keresztül van kapcsolatban a laptoppal. Töröltem az alkalmazást, újraraktam, felismertettem újra a nyomtatót a laptoppal, de semmi. (Legfrisebb verziót töltöttem le a HP hivatalos oldaláról.) A HP oldaláról egy illesztőprogramot is letöltöttem, ami a Windows alapú problémákat próbálja

orvosolni. Ezzel egy HP Print and Scan doctor alkalmazást töltött le. Ebben egy diagnosztika indult el, és megpróbálta kijavítani az általa talált hibát. Végigmentem a kérdésein, de akárhányszor volt tesztnyomtatás, egyszer sem nyomtatott ki semmit. Nem tudom mi lehet a probléma, de jó lenne, ha sikerülne kiküszöbölni ezt a problémát. A nyomtatóval biztos nincs probléma, mert telefonról vezeték nélkül ugyanúgy tudok nyomtatni, mint idáig. (+a nyomtatón található egy információs gomb, amit megnyomva kikell nyomtatnia egy információs lapot, amit ki is tud, és nem jelez hibát)

Remélem valaki tud segíteni, nagyon szépen köszönöm előre is.

Ui. Otthon vagyok a technikában, de most az egyszer semmi ötletem nincs, hogy mit lehetne tenni.



2021. ápr. 28. 09:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!