Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy bizonyos terméket...

Vettem egy bizonyos terméket apróhirdetésről, még mindig nem ért ide a csomag, aggódjak?

Figyelt kérdés

Nem egy nagy értékű cucc, párezer ft. Azt mondta az eladó, hogy feladja múlt hét hétfőn, azóta semmi konkrétat nem írt, hogy mikor, csak hogy feladta már. Postai csomagküldéssel. Amikor én feladtam valamit, ország másik részébe rokonnak, ott volt 2 napon belül.. Kezdjek aggódni? Üzenetekre is alig reagál jóformán, mert "dolgozik".


Voltak pozitív értékelései az eladónak.



2021. máj. 4. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom volt annyi eszed hogy ismeretlennek nem fizettél előre, akkor nem kell aggódni. Ha fizettél akkor No komment.
2021. máj. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
hardverapron történt, ott ritka az ilyen átverés, már többször utaltam előre(de ténlyeg ilyen 7-8ezerig max), mindig megjött a csomag.
2021. máj. 4. 08:06
 3/17 anonim válasza:
Én mindig kérek bizonyítékot, hogy, biztos feladta e a csomagot (pl postán az a kis papír, vagy ha Foxposton keresztül kapom, akkor meg ígyis kapok róla emailt hogy jönni fog csomagom.)
2021. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Morzsi007 ***** válasza:
63%

Ha van több pozitív értékelése, akkor megbízhatóbb, mint egy olyan, akinek nincs vagy negatív értékelései vannak. Mennyi értékelése van az eladónak? Ha nagyon olcsón ad egy bizonyos terméket, az gyanús lehet.

1-es, nem mindenki akar átverni, sok mindent vásároltam már én is hardveraprón, eddig minden megjött, jelenleg is várok egy csomagot🙂. Legtöbbször beszéltünk telefonon is az eladóval.

2021. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam hogy MINDENKI át akar verni, csak azt hogy el kell és el lehet kerülni hogy BÁRKI is átverjen.
2021. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Morzsi007 ***** válasza:
67%

Ok, akkor vásárolj boltban, új termékeket.

Ezért nem kell lepontozni, mert máshogy gondolod a dolgokat. Rajtad kívűl igen sok ember így vásárol.

“Gondolom volt annyi eszed hogy ismeretlennek nem fizettél előre, akkor nem kell aggódni. Ha fizettél akkor No komment.”

2021. máj. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sem le, sem fel pontozni. Nem kell boltban vásárolni, rendszeresen adok-veszek Vaterán, Jófogáson egyéb helyeken. Ha nem bírunk megegyezni hogy átvételkor fizessek nem jön össze az üzlet. Ennyi.
2021. máj. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Morzsi007 ***** válasza:

Én pl most vettem egy terméket Szegedről, csak csomagküldés jöhetett szóba. Több 100km-t nem ér nekem egy 5000Ft-is termék.

Persze nagyobb összegű terméket nem fizetnék ki előre.

2021. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
És csomagküldésnél nem is hallottál még utánvétről ugye?????
2021. máj. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

úgy nem szívesen adják fel, mert ha nem veszik át a csomagot lehet érte rohangászni.


Eddig mindekinél így volt: utaltam a pénzt, következő munkanapon atdák is fel a csomagot. Ennél: utaltam a pénzt csütörtökön, eltűnt, ráírok h megkapta-e. Szombaton ír h igen, csak közbejött valami és hétfőn tudja feladni. Ráírok hétfőnh feladásra került-e a csomag, csütörtökön ír, hogy igen, csak becsúszott valami neki, hamarosan ide kell h érjen. Ma kedd van..

2021. máj. 4. 12:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!