Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire sűrűn előforduló...

Mennyire sűrűn előforduló jelenség hogy a Wish-ről rendelt kütyük nem működnek?

Figyelt kérdés
Eddig négy dolgot rendeltem, abból hárommal semmi gond nem volt. De most a negyedikkel voltak gondok, egyrészt nem is azt küldték amit rendeltem másrészt meg még nem is működött. Egy USB-C 3.1 USB-A 3.0 adaptert rendeltem ami összesen 160 forint volt. És kaptam egy USB-C adaptert aminek a másik fele csak 2.0 volt, de a nagyobb baj hogy még nem is működik.

2021. máj. 4. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hírhedt söpredék lelőhely. 160 Ft-ért egyébként mit vártál?
2021. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
13%
1.nem ismered a wisht gondolom nem érted miért ennyibe kerül sőt sok cucc tök olcsó...én már rendeltem onnan nem volt gond.
2021. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 Mi is sokat rendelünk de még sosem volt gond vele. Jómagam nemsok dolgot vettem, mert nem találtam olyat ami kellene vagy itthon se sokkal drágább. Ebay-ről már sokkal többet. Ugynakkor a családilag már tényleg sokat rendelgetünk innen és az Ebay-ről is. De eddig sosem volt gond egyikkel sem.


Ehez ráadásul még kuponkódot is használtam. Anélkül dupla ennyi lett volna.

2021. máj. 4. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Fizetsz a hulladékért. Ez a Wish.
2021. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
16%

4.nem hulladék..

sok klassz cuccom van onnan.

mi ez az utálat a wishről?

2021. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az első oldal a lényeges a linkelt cikkben ahol írnak a wish-ről, na ennyi az egész.

2021. máj. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

eBay-ről és Aliexpressről már több száz rendelésen vagyok túl, egyetlen egyszer sem volt gond


Wish-ről kb 10 rendelésem volt, de egyszer sem ment rendben.


Erről ennyit.


Kérdező, rendelj inkább a ket megbízhatóbb platformról, ne azon a pár forinton múljon.

2021. máj. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Wish-ről én még nem rendeltem, de ismerőseim igen. Persze azt kapták meg amit rendeltek, de mondjuk az anyaga nem olyan, ami le volt írva, vagy a fekete szín inkább szürke, stb. Ebay-en volt már, hogy rossz volt valami amit rendeltem, de visszaadták az árát.
2021. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!