Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történt a kontrolleremmel?

Mi történt a kontrolleremmel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem egy Speedlink Strike NX kontrollert, Rocket Leaguehez használom. Néha vannak ilyen hülyeségei, hogy rossz módban csatlakozik rá az usbre, ami zavaró tud lenni mert a hozzá járó utasításban nincs benne hogy hogyan kéne átállítani, de mindig megoldom valahogy. Viszont most valamiért gondolt egyet és a bal joysticken megfordította a felfelét és a lefelét, tehát ha fel nyomom akkor úgy érzékeli mintha le nyomnám és fordítva. Windows control panelben ha megnézem, ott teljesen jól látszik, tehát ha felfele nyomom akkor felfele érzékeli, ahogy kell. Viszont Rocket Leagueben fordítva érzékeli, pedig hozzá se nyúltam a játékbeli kontrollokhoz. Mi történhetett, vagy hogy tudom ezt megoldani, visszacsinálni? Sajnos más kontrolleres játékom nincs, csak Rocket Leagueben tudom megnézni. Ez zavar össze, hogy a játékban nem állítottam át semmit, maga a gép viszont jól érzékeli a kontrollert, tehát nem tudom hol lehet a probléma.

#gamepad #kontroller #Rocket league #speedlink strike nx
2021. máj. 5. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!