Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mosó-szárítógép egyben összegy...

Anixaxa2015 kérdése:

Mosó-szárítógép egyben összegyűri nagyon a ruhákat? vagy külön érdemes venni? Tudtok ajánlani mosó-szárítógép márkát?

Figyelt kérdés

2021. máj. 13. 07:58
 1/4 anonim válasza:

Én az egyben megoldásról nem olvastam jót. Így külön vettem a gépet 3 éve.

Beko, mindenképpen hőszivattyúsat érdemes venni, mert kevesebbet fogyaszt.

2021. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
11%

Őszintén gondolom, hogy a szárítógép az emberi butaság és lustaság terméke.

Mert amíg a mosógép valóban rengeteg munkától kímél meg, a szárítógép rengeteg energiát fogyaszt és megkímél kb félnapi ruhaszárítástól és teregetéstől.

Amúgy a teregetés nem fáj.

2021. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Kozmetikámba szeretném, ami 22 négyzetméter, sajnos nem tudok ott kiterígetni, nem volt szárítógépem soha, de ez egy jó megoldás lehet arra ,hogy a törölközőket , vendégruhákat abban mossam és szárítsam.
2021. máj. 13. 14:25
 4/4 anonim válasza:
Kedves 2-es. Lakásban és szűk helyeken nem célszerű folyton a ruhaszárítót, a magas páratartalomról és penészedésről nem is beszélve. Én ha tehetem erkélyen szárítok, szeretek teregetni, és én sem szeretem az energia pazarlást, de ősztől tavaszig én is szárítógépet használok.
2021. máj. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!