Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek hány hónap amíg a...

Szerintetek hány hónap amíg a vga árak vissza mennek normalba? júliusig megtörténik vagy hagyjam a francba a gépvásárlást?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen most nagyon nem éri meg gépet venni,vagy legalábbis vga-t.

Szerintem csináld azt hogy gépet veszel és ha tudod rakd bele a régi kártyád amíg le nem mennek az árak..kb én is júliusra saccolom,de sajnos egyáltalán nem biztos.


Ha meg ezt nem tudod megcsinálni,akkor szerintem még várj...

2021. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ameddig lemennek az árak, addig netezni, filmezni megteszi az Intel procik beépített videovezérlője is.
2021. máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg addig használj GeForce Now-t, mint ideiglenes megoldás.
2021. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1 hát egy nvidia geforce 720 m em van a laptopomba hegesztve :/
2021. máj. 22. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egyik napról a másikra csak úgy lecsökkennének az árak. Az AMD is szépen felnyomta a proci árakat.

Meg merem kockáztatni, hogy nem fognak sokat csökkenni az árak. A korábbi szintre biztosan nem fognak már leesni.

Én tavaly márciusban vettem 1660S-t (Gigabyte oc 6G windforce) 92-ért a pcx-nél. Ennyire olcsó már sosem lesz az 100%

A gyártók rájöttek, hogy drágábban is el tudják adni a kártyát, úgyhogy drágábban fogják árulni akkor is ha már lesz nagyobb készlet mindenből.

És ez a tendencia megmutatkozik mindenhol is... ha végigmész a teszkóban, minden nap pár forintért többért látod kitéve ugyanazt. Kicsit nem figyelek oda úgy telepakolom a 10 literes hátizsákomat alapélelmoszerekkel, hogy 7-8 ezret fizetek... o.O

De mondhatnám a kerékpárokat is. Amit 4 éve meg lehetett venni kb 250-ért, az a felszereltség ma 400-450 _ha lehet kapni_!!


A gyenge forint és a világrekodred ÁFA sem segít...

400 ezres gépből, bicajból 100ezer csak az áfa...

Akkor jó ha végként tudsz gépet venni és le tudod írni!

2021. máj. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!