Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen mikrofont ajánlotok?

Milyen mikrofont ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy mikrofont gaming videózáshoz de nem tudom mely mikrofonok a jók. Olyan kéne ami nem recseg, nagyon jó a hangzás, nem súg (nincs háttérzaj) és minden nélkül jön(úgy értem hogy csak maga a mikorofon van de állvány meg popfiler nincs csak maga a mikrofon meg a kábel. Legalább 60 euró alatt legyen!

2021. máj. 26. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


tokkkeletes

2021. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

[link]


meg tokeletesebb, gaminghez abszolut legjobb

2021. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mivel egy 60 euros plafont határoztál meg, akkor ebből már a legjobbat kéne venni, ami belefér:

[link]

Vagy ha kitűzős, akkor ne egy filléres vackot, hanem ezt:

[link]

2021. máj. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

#3


Nem érted a humort az első kettő komment mögött. Te ehhez még túl éretlen vagy.

2021. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

A humort értem. De sajnos az első két hozzászólásban nyoma sem volt.

Éretlenség: valószínűleg már akkor foglalkoztam mikrofonokkal is, amikor te még az apáddal közös nadrágban jártál.

2021. máj. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De kérlek titeket ténylge jó mikrofonokat írtjatok :(
2021. máj. 27. 17:34
 7/9 anonim válasza:
100%
Nekem egy trust radi mikrofonom van azt hiszem anno 12-13k ért vettem. Nekem tökéletesen működik biztos van minőségibb cucc is ennél, de én csak ajánlani tudom 3 éve kiszolgál:)
2021. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

5-ös


Merész kijelentés, biztos vagy te benne? Az éretlenség itt nem a mikrofonok terén való tapasztalatlanságot jelenti, hanem a humor (ami igenis ott van) megértéséhez szükséges szellemi intelligenciát.



Kérdező, ha már ennyire akarod, miért nem állsz neki te keresgélni, miért ülsz a seggeden a gép előtt és várod, hogy MÁSOK találjanak NEKED egy olyan mikrofont, amit TE jónak gondolsz?


Márpedig az utolsó két mikrofon, amit "valószínűleg már akkor foglalkoztam mikrofonokkal is, amikor te még az apáddal közös nadrágban jártál"-barátunk írt, elég jók. Attól még, hogy nem néz ki úgy, mint egy "gÉmEr" "mikrofon", lehet jó. Jelenesetben egy (két) Audio-Technica mikrofonról van szó. Ha lenne bármi tapasztalatod ilyen termékek és márkák terén, tudnád.

2021. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mivel itt nem ismerjük egymást, írott formában nem igazán jön át az irónia. Vannak itt az oldalon bőven olyan emberek, akik valószínűleg teljesen komolyan ilyen stílusban írnak, és még hajlamosak hülyeségeket is írni, linkelni. Én nem a vatyás fickó vagyok, csak egy külső szemlélő, de nekem sem jött át, hogy ez vicc volt.
2021. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!