Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kicserélhetem a ZTE routeremet...

Kicserélhetem a ZTE routeremet ha hozzá van csatlakoztatva egy TV doboz?

Figyelt kérdés
A Digi bekötött egy ZTE routert, amin nem valami gyors az internet. Hozzá van kapcsolva egy TV doboz(vagy, hogy mondják ennek). Ki tudom cserélni egy jobb routerre én magam, vagy ehez ki kell hívni valakit?(A TV is kéne működjön.)

2021. máj. 29. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt te nem tudod cserélni. Amúgy miért lassú, nem jön vele kábelen a gigabit? Ha jön, akkor nincs vele semmi baj.
2021. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az nem (csak) router, az maga a modem is, azt nemtudod kicserélni, max mögé rakni egy router-t még, amivel mondjuk jobb WiFi-t tudsz varázsolni. Nálunk is így van, egy Dual-Band-os router van még rákötve csak a gyorsabb WiFi miatt, így 300/200-at hoz mobilon.
2021. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!