Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Xiaomi vagy Segway roller?

Xiaomi vagy Segway roller?

Figyelt kérdés
Eroller vasarlason gondolkozom. A napokban jobban belevetettem magam a temaban. Igy ki is jott a parametereim alapjan hogy egy Xiaomi Pro2 -t szeretnek venni. Egy dolgot leszamitva a legjobb valasztas szamomra. Ez pedig a kerek. Sokan panaszkodnak defektre, valaki havi rendszeressegel gumit cserel(bar azert ehhez gondolom nagyon nem kell kimelni) viszont ha csak felevente is kell mar az is procedura na meg koltseg. En egyedul nem hiszem hogy kitudnam cserelni es ahogy olvastam hozzaertoknek is meggyulik vele a baja. Plusz meg alin, ebayen is azert jelentos 13 dollar koruli ara van kulsovel egyutt. Tomor gumiravaltas meg szoba johetne, de mivel nincs lenges csillapito igy szetrazna engem is meg a rollert is. A masik opcio ami dragabb is az Segway mivel annak tomorkerekei vannak lengescsillapitoval ebbol is minimum az E25e szeria mivel az tudja 40-45 km hatotavot. Az igazat megvallva a Xiaomi az arazasa miatt es az app miatt jobban bejon. De ez a kerek dolog aggaszt. Szerintetek mi a jo dontes? Xiaomi gyarigumival? Xiaomi tomorgumira valtas vagy legvegso esetben Segway? Xiaomi tulajok van tapasztalat a kerekkel kapcsolatban? Tenyleg ennyire nem birjak vagy csak par felelotlen tulajtol hangosak a forumok?

2021. máj. 30. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Xiaomi eredeti gumival
Xiaomi tomorgumira csereles
Segway E25e
11 szavazat
 1/1 anonim válasza:
100%

Egyiket sem próbáltam, de hátha segít valamit.

Xiaomi-s tapasztalatról nem tudok, de ma beszéltem egy Segway roller tulajdonossal.

Ő 4 éve használja a rollert kiegészítő akkumulátorral. Viszont kezdetben volt egy csomó elektromos problémája. Elektronika kiégett, vezetékek elégtek, stb.

Azt mondta, hogy megbánta a Segway-t, inkább Xiaomi-t kellet volna vennie. (Mondta úgy, hogy azt meg ő sem próbálta.)

A tömör gumival nem volt megelégedve, azt mondta, hogy nagyon ráz az aszfalton. A felfújhatós gumit ajánlotta.

Az én megjegyzésem, hogy amikor kerékpároztam, a királydinnye időszakban napi szinten kaptam defektet, egy keréken többet is.

Nem tudom, hogy a Xiaomi gumik mennyivel erősebbek, mint a kerékpáré.

2021. szept. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!