Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Samsung s6 lite tablet jó...

Samsung s6 lite tablet jó lenne egyetemi tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Kapható hozzá használható magyar kiosztású billentyűzet?

2021. jún. 3. 19:47
 1/1 Katoonene ***** válasza:
51%

Nekem egy P615 van


[link]


a hozzá tartozó tollal nagyon szeretek könyvekből jegyzetelni, ki tudta váltani a könyv formátumú határidőnaplómat, ha van pár gondolatom, jó érzés kézzel beleírni, ami rögtön szinkronizálódik a többi eszözömmel, kistáskámba belefér, üzemideje perfekt. Noti mellé jó kiegészítés.


Nem tudom, neked mire kellene pontosan, de ha kizárólagos eszköz lenne(billentyűzet miatt gondolom), nem plusz kiegészítés, akkor azzal számolni kell, hogy beadandók elkészítésére szerintem nem lenne annyira jó, inkább valami középkategóriás ultrabook (persze üzemidőt figyelve).

2021. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!