Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Okosórát szeretnék venni. A...

Okosórát szeretnék venni. A neten nem találtam egy olyan összefoglaló összehasonlító oldalt, ahol részletesen megnézhetném, amilyen adatokra nekem szükségem lenne.?

Figyelt kérdés
Az árukeresőben sincs minden feltüntetve, ill. túl sok az okosóra oldal, ezen belül a darabszám, részletes infó nélkül. Ezek a paraméterek foglalkoztatnak: sportoláshoz, lépésszámláló, távolságmérés, alvásfigyelés, pulzus, vérnyomás, EKG, vízálló (nem úszás miatt, hanem eső és izzadás miatt). Telefonálásra, zenehallgatásra valószínűleg nem használnám. Samsung telefonom van. Ha ezeket mind tudja, akkor az ár is szinte mindegy. Hol keressem, mit vegyek? Köszönöm szépen a segítséged.
2021. jún. 5. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. jún. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sportoláshoz, lépésszámláló, távolságmérés, alvásfigyelés, pulzus, vízálló - ezeket kb. minden okosóra tudja, még a legolcsóbbak is

Én ezt az oldalt ismerem, nem szállítanak Magyarországra, de ezekre a filterekre rá tudsz szűrni és látod, hogy melyik óra felel meg a feltételeknek:

[link]

2021. jún. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!