Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Erősebb láb szőrzethez milyen...

Erősebb láb szőrzethez milyen epliátor vált be nektek?

Figyelt kérdés
Viszonylag elég erős lábszőrzetem van, és ezért sokszor be nő a szőr és kipöttyösödik a lábam szőrtelenítés után. Elég fájdalmas az epilálás és már egy hét alatt kinő, ti milyen eszközt javasoltok?

2021. jún. 6. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyantat. Semmilyen epillator nem valt be.
2021. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ugyanez volt a bajom.

ami bevált s tanácsolom:

1. vegyél bőrradírokat. én alig találtam, de vannak jó illatúak, sőt gyümölcsösek. de ha nem találsz akkor keverj hajbalzsamot, őrölt szerecsendiót, cukrot. Ezek lehámlasszák a bőrt és egyre kevesebb lesz a szőrbenövés, majd teljesen elmúlik.

2.hajbalzsammal mossd meg az ereős szörzet területeket. ettől puhább lesz a szőr, sőt egyre vékonyodik, valamint a bőröd is szép sima lesz.

3. vegyél egyszerű olcsó eldobható borotvát. nekem az interspáros jó. sajnos nem mindenkinek a bőre bírja az epilátort, gyantát stb. de olykor ezek a borotvák sem jönnek be mindenkinek.


egy ideig ne epilálj, inkább borotválj.

boroválkozás uáni krémek is vannak, azok is jók a bőrkiütések, irritációk ellen.

ha szörtellenítő krémet veszel légy nagyon óvatos. az többet árt, de ha ki akarod próbálni akkor a legjobb a dm-es balea.


rossmanban is jók vannak.


továbbá ajánlanák a bőrödre hajolajat vagy bőrre való olajat. ezek is regenerálják a szőrbenőtt irritált bőröd.

2021. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!