Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » F Astra ISO csatlakozója nem...

F Astra ISO csatlakozója nem kompatiblis az újonnan vett rádiós fejegységhez. Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Ilyen csatlakozó lóg ki:

[link]


Viszont az új fejegységnek ilyen van:

[link]


Mind a 2 16 pin-es viszont az enyém szélesebb.


Kaptam hozzá egy atalakítót de az nem jó. Az egyik vége belemegy az új fejegységbe a másik végén 2 csatlakozó van de nem tudom hová csatlakoztatni ezeket. Arra gondoltam, hogy színt a színnel összeforrasztom akkor működhet-e a dolog? ( meglévő csatlakozót az új fejegységhez kapott átalakítóval )


Új fejegység tílusa: Pioneer MVH-S320BT


2021. jún. 17. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik se iso csatlakozó. Ami a kocsiból kilóg, az egy régi rádió átalakítója. 10-20 centivel beljebb meg fogod találni az iso csatit, ami kompatibilis az új rádiód átalakítójával. A piros és a sárga vezetékeket valószínűleg meg kell majd cserélni.
2021. jún. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! +1
2021. jún. 17. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

ISO csatlakozót azt keresheted a kocsiban, valószínűleg nincs. Sajnos ezt nem lehet megoldani hekkelés és forrasztás nélkül.

A lényeg, hogy az iso csatlakozóban a feketére menjen a test, sárgára az akku pozitív, pirosra a gyújtáskapcsoló által kapcsolt pozitív.

Hangszórók: fehér - bal első, szürke - jobb első, zöld - bal hátsó, lila - jobb hátsó. Mindegyiken a fekete csíkos a negatív.

2021. jún. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Hülyeséget írsz,mert van.
2021. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Holnap megnézem.
2021. jún. 17. 19:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg ott volt belül a csatlakozó. Köszönöm válaszaitokat!
2021. jún. 18. 07:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!