Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a LED...

Mi a véleményetek a LED "ízzókról"?

Figyelt kérdés

Pl.: e27 normál foglalat 2W-s...

Ezen "ízzók" előnyei,hátrányai ?


2010. aug. 25. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

előnyei: keveset fogyaszt, sokáig működőképes

hátránya: elég drága

2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! Van-e valakinek? Hogy világít ? Milyen a fényereje? Kinéztem egy 18 ledest 1200-ért
2010. aug. 25. 23:11
 3/5 Jovanny ***** válasza:
Olyat ne, nekem a 21 ledes 1300 forintos változat van, kis spájzomba raktam, csinál egy kis derengést...még szerencse, hogy fehér a fal, visszaver valamennyit. :) Nem szórja a fényt, hanem egy irányba nyomja, szembefalon egy 20 -30 centi átmérőre. Láttam már jó LED lámpát, de azok komoly hűtéssel rendelkeznek, 1-3 NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 1-2 W-os LED van bennük, és jó optikájuk, onnan lehet őket megismerni, hogy 10.000 felett az áruk. :D
2010. aug. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek a Tesco gazdaságosak valóban csak hangulatvilágításnak jók, de arra viszont tökéletes.
2010. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sokaktól hallottam, hogy kriptahangulatot csinál.


Ez egy elég jó írás a témában:

[link]

2010. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!