Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan ledsor hogy be...

Van olyan ledsor hogy be tudom állítani hogy a ledek ha nem is egyenként, de mondjuk szakaszonként, három szakaszban más más színnel világítson?

Figyelt kérdés

2021. jún. 24. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Van persze
2021. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi de az elméleti megállapításon tudsz esetleg linket adni, márkát, típust, vagy boltot akik tudnak ebben segíteni. Igaz nem írtam oda, de azért érdekel mert szeretnék ilyet.
2021. jún. 24. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy te szeretnéd megépíteni, vagy kész cuccra van szükséged, aminek áramot adsz és működik.

Azt sem, hogy a pl. három szakasz milyen hosszó lenne elméletben, meg ilyesmi.

Csak azért kérdem, mert meg lehet oldani, csak nem tudni mi az elvárás.

A legolcsóbb az, hogy 3 db szettet veszel. Éa külön olyanra állítod be amilyenre akarod.

2021. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szirty ***** válasza:

Veszel 3 RGB vezérlőt meg RGB LED szalagot. A szalagot három részre vágod a jelölésnél és a három szalagot rákötöd a három RGB vezérlőre.

Ezután a 3 szalagot egymás után egy csíkban rögzíted és kész is :)

2021. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kész kell, köszi ez jó megoldás a 3 szett. a szalaggal az a bajom, hogy azt még valami műanyag házba kell tenni nem? nekem kültérre kéne és mondjuk fára, oszlopra felcsavarva.
2021. jún. 24. 17:24
 6/6 A kérdező kommentje:

Közben egyébként találtam ilyet készen, ha valakit érdekel. Rendeltem is tőlük és megjött a termék, minden rendben volt, megbízható cég. Igaz nem ledenként állítható, hanem szekciónként. egy 10 méteres led sornál 15 szekció van ami 12 led, kb 50 cm.

Wifin ki be kapcsolható, programozható, rengeteg előre programozott hangulat szín van. És Te is tudsz sajátot kreálni.



[link]

2021. dec. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!