Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Midea klímánál találkoztatok...

Midea klímánál találkoztatok már hasonló hibával?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Múlt év júniusában szereltettem be egy Midea klímát (MA-12N8D0-O), amivel eddig nem is volt gondom. Viszont az elmúlt 1-2 hónapban olyat produkál, amit eddig nem, és nem tudom, hogy ez normális-e.


A klíma hűt rendesen, viszont akármilyen sebességre van állítva, 10-20 másodpercenként egy nagyobb "lökéshullám" jön a beltériből, mint egy nagyobb széllökés. Eddig egyenletes volt a levegő áramlása, de az utóbbi időben egyfolytában ezt csinálja, a bekapcsolástól a kikapcsolásig. Van, hogy fél perc alatt csak egy ilyen lökést produkál, van, hogy 10 másodperc alatt 4x is. Eleinte arra gondoltam, valami köze lehet a durván szeles időhöz, de szélcsendben is ezt produkálja. A kültérin nem tapasztalok semmi szokatlant.


Klímás volt megnézni, de nem tudja, mi okozza ezt a hibát.



2021. jún. 24. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
a páracső tiszta?
2021. jún. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, szintén Midea géppel. Kevés a gáz benne, és jegesedik a beltéri egység.
2021. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A midea kínai klíma, nincs mit varni tőle..
2022. jún. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!