Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Huawei okosórát Samsung...

Huawei okosórát Samsung telefonnal fogok tudni használni?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy play áruházban is van hozzá app, de rengeteg panaszt is, hogy nem működik megfelelően.

Ha őszinte akarok lenni, alapból bizalmatlan vagyok a huawei-jel, a telefonjaikkal is (családban van, csak a gond van vele), de ár-érték arányban a Honor Band 5-öt találtam legjobbnak arra, amire nekem kell.


Vagy Samsung telefon mellett ragaszkodnom kéne a samus okosórákhoz is? :/


2021. jún. 30. 01:25
 1/3 anonim válasza:
Nekem egy Huawei watch gt-m van és egy xiaomi telefonnal használom. Nálam tökéletesen működik, csak le kellett tölteni a Huawei health alkalmazást és azután minden klappolt
2021. jún. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, fog működni.

2021. jún. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem minden tökéletesen működik, egyetlen egy funkciót nem támogat csak Huawei telefonoknál, a távoli kamera vezérlés.

Samsungban sok program alvó módba kerül, alkalmazásokat külön kell engedélyezni, de ha ezeket beállítottad, onnantól szépen fog működni minden.

(Javaslom úgy telepíteni a Huawei Egészség appot, hogy mobilon rákeresel a telefon típusára, ott rákattintassz a program letöltésére, így a legfrissebbet kapod, és nem erőlteti más app letöltését pluszban.)

2021. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!