Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már nincs kapacitá...

Lehet, hogy már nincs kapacitása a powerbankomnak?

Figyelt kérdés

Valahogy 2019 nyarán vehettük, 20000mAh eredetileg a kapacitása, azóta kb. minden 2-4. napon töltöttem. Mivel nincsen gyorstöltésre képes fali adapterem, de ez támogatja a gyorstöltést, ezért mindig ezzel töltöttem a telefonomat is.

Most egy ideje észrevettem, hogy gyakran lecsatlakozik a telefonom a töltésről, pedig normálisan be van dugva, és villog is a powerbank, mint normál esetben, amikor tölt. A kábelem jó, vadiúj, a töltőfejemmel tökéletesen működik, csak a powerbankommal nem. Úgyszintén nem a telefonom csatlakozójával van a gond, mert az is töltődik minden mással.

Lehetséges, hogy ennyi volt az akkumulátor élettartama?



2021. júl. 3. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
A 20000mAh powerbankokban általában 6 cella van. Nincs kizárva, hogy az egyik letérdelt - mondjuk a gagyi BMS miatt. Ha van esetleg olyan ismerősöd aki érti és szereti is buz.... buherálni az ilyeneket akkor akár még javítható is. Ha nincs, akkor is érdemes feltenni hirdetésbe, mert a még jó cellék miatt kellhet valakinek!
2021. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!