Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Elektromos vagy hagyományos...

Elektromos vagy hagyományos borotvát szeretsz inkább használni?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 19:07
A kérdező szavazást indított:
elektromos
hagyományos
mindkettőt
egyiket sem
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Elekromosat. A sima nagyon macerás, hab is kell, meg utána lemosni, közben meg elvágom magam, van ahol ott marad, sokáig tart stb
2021. júl. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

"hab is kell, meg utána lemosni"

Én évek óta a zuhany alatt csinálom, úgyhogy mindkét dolog pipa! A saját testedet meg ismerd már annyira, hogy vakon megborotválkozol!

2021. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vortrex ***** válasza:
56%

Szerintem meg addig kellett volna rúgni a villanyborotva feltalálóját, amíg mozog.

Semmi értelme, még egy drágább is úgy tépi a 2 napos borostát, hogy bekönnyezik a szemed, szóval azt is fürdés után célszerű használni, de akkor ennyi erőből rászánom azt az 1 percet, kenek rá habot és lehúzom egy sima gillette borotvával, amitől sokkal simább lesz a bőrőm és kevesebbet szarakodok vele.

Aki azt mondja erre a feladatra jobb a villanyborotva, az valmit nagyon rosszul csinál az életben.

2021. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%

Nekem drótból van a szakállam.


Az olcsó borotvák csak tépik, de nem viszik.


Használtam Gillette Mach 3 majd Fusion borotvákat, de nálam nem bírta sokáig a fej, surun3kellett cserélni.


Aztán kaptam egy Gillette szakállvágó gépet. Az egyetlen "baj" az volt vele, hogy túl nagy borostát hagyott.

De közel 4 évig működött.


Nemrég vettem egy Philips OneBlade-et, és ezzel sokkal kényelmesebb, mint a korábbi borotvákkal.

A "régi" pengéset nem próbáltam, viszont egy ismerősöm csak azzal "tud" borotválkozni.

2021. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%
Nem a legolcsóbb szarokat kéne venni és nem tépné a szőrt😌
2021. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
+ elekromosat megveszed egyszer és működik évekig, simához meg folyamat pengéket kell venni
2021. júl. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is Philips OneBladet használok, hagyományos borotvával. Úgy szoktam csinálni, hogy a nagyját leszedem Philipsszel, rakok rá kisebb fejet, amit érzékeny bőrre ajáln a gyártó, és még utána hagyományos borotvával (Gilette) átmegyek rajta egyszer, mivel teljesen nem szedi le az elektromos, de annál meg jobb, hogy hagyományos borotvával neki esek, és a végére teljesen sebes a bőröm, tele van vágással.
2021. júl. 11. 07:58
 8/12 Vortrex ***** válasza:
75%
Nem mindegy hogy valaki 2-4 naponta borotválkozik, vagy kivárja amíg úgy néz ki, mint egy hobó
2021. júl. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg az se mindegy, hogy az ember 1 hónapban két napot van otthon, vagy hatot.
2021. júl. 11. 12:18
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Vagy irodában punnyad légkondi mellett, vagy hőgutát kap a szerelősoron.
2021. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!