Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi történhetett a led csíkkal,...

Mi történhetett a led csíkkal, és hogyan lehet megjavítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tegnap előtt felszereltem egy ledcsíkot az asztalom hátuljára, és tegnap este óta csak lilát, zöldet és fehéret tud helyesen mutatni, csináltam egy képet, ami megmutatja, hogy mi működik jól és rosszul valamint az adaptert is lefotóztam. Mi lehet a baja?


[link]


[link]



2021. júl. 15. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Használati utasításban vagy a neten keress rá, mert van amit át lehet programozni, sajnos van amikor megnyomsz egy gombot, de nem azt a színt adja vissza, át kell kalibrálni, illetve nézd meg, hogy a a led szalaghoz rendesen csatlakozik-e, érintkezik-e jól.
2021. júl. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem zárlat van a piros-kék kivezetés között. De ez csak tipp.
2021. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk lehet ez vagy érintkezési hiba vagy valami ilyesmi, érdemes lenne a csatlakozásokat megnézni.
2021. júl. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!