Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jelenleg egy ~20Mbit/s-es...

Gnihton kérdése:

Jelenleg egy ~20Mbit/s-es kábeles netem van, és éppen azon gondolkodok hogy szerzek egy wifi jelerősítőt, majd beleépítek a gépembe egy 300Mbit/s-es wifi panelt pár antennával. Megéri-e? Valamint milyen fajtát vegyek?

Figyelt kérdés
Asztali számítógépem nagyon kezdő kategória, médium grafikán elviszi a játékokat probléma nélkül.

2021. júl. 26. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a célod ezzel? Miért lesz ez jó?
2021. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg szerintem, mert ha 20 mbit-es a neted, akkor miért akarnál 300 mbit-es kártyát? A net nem lesz gyorsabb. Esetleg akkor érné meg, ha most egy olyan lassú wifi kártyád van, ami limitálja a sebességet. Egyébként asztali gépet érdemes kábellel összekötni a routerrel, HA megoldható.
2021. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincsen még wifi panel kártyám a gépemben, csak egy fos internet kábel ami alig ad valami netet, a videójátékok mind azt mondják hogy szar a netem, vagy hogy nincs is netkábelem. De a youtube videók még mennek vele. Ezért akarom a 300Mbit/s-es wifi panelt, amivel tudnék játszani a játékokkal.
2021. júl. 26. 10:56
 4/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
51%
Az, hogy neked otthon hánymillió gigabites hálózatod van, nem fogja befolyásolni azt, hogy a szolgáltatód milyen sebességet biztosít neked az előfizetésed (szvsz: apa-anya előfizetése) alapján. Értsd: hiába lesz az otthoni hálózatod 300Mbit/s, ha a szolgáltatód 20Mbit/s-t ad, akkor 20Mbit/s sebességgel fogsz letölteni.
2021. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak egy fos internet kábel ami alig ad valami netet"

Itt valami félreértés lesz. A kábel nem ad netet. A kábel jobb mint a wifi, persze ha nem szakadt, sérült. Próbáld meg lépésről lépésre megkeresni a hibát. Lehet hogy a szolgáltatás szar (sebességmérő mit mutat?), lehet a kábel rossz, lehet hogy a géped lassú, és nem a net...

2021. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

rossz a megközelítésed.... nem kell neked wifi, a kábel sokkal jobb, stabilabb! (A 300mbit amúgy is csak elméleti a wifinél)

A szolgáltatódtól kérj plusz sebességet a netedre! - több is fog kerülni...

2021. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Próbáltunk, de ahol én élek oda nem hajlandó az önkormányzat tornyot építtettni, mert "Rontja a város kinézetét"..."

Vezetékes internetet írtál korábban... ahhoz nem kell torony.

Most akkor nem értem... honnan van neked internetetd? honnan jön a kábel? :D

2021. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
#7: Valszleg vagy mobilnet vagy mikrohullám. Ott pedig nem a sávszél lesz a gond, hanem a magas ping, azon meg a plusz sávszél se javít.
2021. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!