Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A Nikon DSLR gépek keresője...

A Nikon DSLR gépek keresője bekapcsolva is sötét?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy Canon vagy Nikon gépet vegyek inkább, de amikor boltba kiprobáltam őket a Canon gépek keresője sokkal világosabb és szebb képet adott mint a Nikon gépeké. Köszi előre is a válaszokat.
2010. aug. 28. 15:40
 1/6 Santo Padre ***** válasza:
Ha még nincs semmi objektíved, vakud stb. az egyik fajtához akkor igazából mindegy melyiket veszed. Belépőszintnél teljesen mindegy szerintem, bár azt mondják hogy Canonhoz belépőszinten olcsóbbak a cuccok. Ettől függetlenül én Nikon párti vagyok.
2010. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Nikon gépek most jobbak, sokkal inkább átgondoltak és kiforrottak, mint a Canon az alap kategóriától a majdnem a D3-ig. De az objektívek ár/érték aránya nem annyira jó (azaz drágák az obik). Tehát jelenleg inkább a Nikont javaslom.


A keresővel nem lehet, hogy az volt a gond, hogy összetaperolták az objektívet?

2010. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Nem tudom, hogy mért volt sötét több Nikon gépet is kipróbáltam és mint sötét volt, de az összes Canonok keresője mind volágosabb volt, szóval nem hiszem h azért lett volna sötétebb, de lehet :S :)

2010. aug. 28. 18:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha egy 2.8-as optikát használok, jóval világosabb a kereső képe, mintha egy 3.5 vagy 5.6-osat. Ez is szerepet játszhat (pl. ha a Nikonon teleobik voltak, a Canonon meg nagylátók).
2010. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Lehet ez volt a baj, nem néztem, de így utólag visszagondolva szerintem mindkét márka gépén 3.5-5.6-os objektívek voltak.
2010. aug. 29. 11:06
 6/6 anonim válasza:
De, hogy próbáltad ki? Mármint csak belenéztél, a kiállítottba vagy be is volt üzemelve a gép. Mert a Nikonban (lehet hogy a Canonban is ott még nem figyeltem) ha nincs benne az aksi akkor jóval sötétebb képet mutat.
2011. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!