Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mire van szükségem egy 12v-os,...

Mire van szükségem egy 12v-os, Li-Ion akkupack készítéséhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy projektbe kezdtem a bringámhoz, világítás szempontból. Mindezt egy akkuról üzemeltetném, amihez 18650-es Li-Ion cellákat használnék.

12v feszültséget szeretnék elérni. Ehhez tudok találni cellákat, sorosan kötni.

A probléma azzal van, hogy nem tudom pontosan, mi kéne még hozzá. Úgy láttam, hogy szükség lesz egy túlmerülés, túltöltés védelemre. "3S 10A 12V Lithium Battery Charger Protection Board Module for 3pcs 18650 Li-ion" ( [link] )


Ez után viszont teljesen elakadtam. Hálózatról szeretném tölteni, azaz 230v-ról. Ehhez mire van szükségem, hogy biztonságos legyen és működjön?


Köszönöm előre!



2021. aug. 10. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:
2021. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ismerem mindet.

Nekem az lenne a legjobb, ha a konkrét eszközöket tudnátok írni, amelyek szükségesek.

2021. aug. 11. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!