Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lidl Tronic újratölthető...

Lidl Tronic újratölthető akkuja miért sistereg?

Figyelt kérdés
Feltettem tölteni és egy kis idő után észrevettem hogy eléggé sistereg. Gyorsan kihúztam, kivittem töltőstül az erkélyre. Hozzányúlni nem akarok. Büdös is volt. A gyerekszobában töltöttem amíg aludt a gyerek. Lehet valami baja a gyereknek attól hogy belélegzett esetleg valamit?
2021. aug. 21. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akkumulátort tettél bele és nem sima elemet töltöttél vele véletlenül?
2021. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tuti, rá van írva h rechargeable.
2021. aug. 21. 13:46
 3/8 anonim ***** válasza:

És jól raktad be? ++ --?

Az is lehet hogy maga a töltő köszönt el...

2021. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól tettem be
2021. aug. 21. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet hogy hibás volt valamelyil cella?

Más aksikkal is kipróbáltam és működik a töltő..

2021. aug. 21. 14:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyereknek ugye nem lehet baja ennyitől? Nem folyt ki belőlük semmi, épnek tűnik mindegyik akku
2021. aug. 21. 14:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerkőcnek nem lett baja. Kicsit szaga van és ennyi, annyi mérgező anyag nem keletkezhet hogy gond legyen.

Valószinü akkor valamelyik akku lehetett zárlatos ha a töltő működik.

2021. aug. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2021. aug. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!