Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem szól a Bluetooth...

Fujiko kérdése:

Miért nem szól a Bluetooth fülhallgató bal oldali fülhallgatója?

Figyelt kérdés

Skullcandy Spoke True Wireless típusú fülesem van. Sosem ejtettem le, semmi fizikai baleset nem érte. Minap szokásosan buszon hazafelé hallgatnám a zenét erre csak az egyik (a jobb) szól. Ugyanúgy reagál a megállításra/elindításra ha megnyomom rajta a gombot. Megtalálja egymást a két füles, de nem szól a balos. (blokkja nincs meg, mert még karácsonyra kaptam)

Van rá "gyógyír" vagy már csak a kuka? :/



2021. aug. 23. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

en tobb sima fulessel jartam igy

egyszercsak az egyik oldali nem szolt tovabb

en arra jutottam, hogy miutan parszor egy laptopba dugdostam filmnezeshez, utana haltak be es eloszor a telefonba dugva nem szolt az egyik oldali, majd utana onnantol soha tobbet, se laptophiz, se mashoz csatlakpztazva.

de ez csak tipp, hogy talan az nyirta ki, de en igy elhasznaltam vagy 4 fulest, kulonbozo markajuakat...

2021. aug. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Össze kell párosítani a kettő fülest, keress így rá.
2021. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, de ez egy Bluetooth fülest

Második: Ezt, hogy kell pontosan? Én próbáltam olyat, hogy csak az egyiket majd csak a másikat kapcsoltam ki aztán össze kapcsolódott ugyanúgy. Szét is csatlakoztattam a telefonommal majd vissza, de semmi hang a balosból.

2021. aug. 24. 19:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Bluetooth füles*
2021. aug. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!