Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az elektromos fogkefe fejét...

Az elektromos fogkefe fejét milyen gyakran kell cserélni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 10:55
 1/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Mint a normál fogkefét.
2021. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát soha?
2021. aug. 30. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Én havonta cserélem
2021. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 havonta szoktam.
2021. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2. Soha nem cserélsz normál fogkefét? Akkor neked elég lesz 2 évente cserélni...
2021. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát soha?"

jajj :D


Általánosszabályként elmondhatjuk, hogy, normál használat mellett a kézi és a gépi keféket is 3 havonta kell cserélni. Ez lehet rövidebb időtartam is ha erősebben és/vagy gyakrabban mosol fogat.

Van olyan kefe amiben vannak indikátor sörték, ezek elszíneződése jelzi a csere szükségességét - olvasd el a géped használati útmutatójában, hogy a tiéden van-e ilyen!

Mag van még egy egyszerű megoldás: tegyél egymás mellé egy új és a használ kefét. Ha látsz köztük különbséget (sörték mérete, alakja és összevisszasága) akkor illik cserélni.

2021. aug. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.


De, azt szoktam. Viszont a fejét nem lehet leszerelni rendeltetésszerűen, nem úgy, mint az elketromosét. És a kérdés az utóbbira vonatkozott.


6.


Köszi.

2021. aug. 30. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!