Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Másnak is nagyon alacsony a...

Másnak is nagyon alacsony a Amazfit GTS 2e okosóra üzemideje?

Figyelt kérdés
A hivatalos leírások szerint, ha teljesen feltöltjük, akkor intenzív használat mellett is bírnia kellene 3,5 napot (elég jónak tűnő akkumulátor van benne, ha összehasonlítjuk más okosóráékkal). Viszont az enyém (ma reggel lett feltöltve, kb 11-12 felé húztam le 100%-on a töltőről), és már most 50%-on van. Mivel új, ezért nyilván sokat használtam, beállítgattam, hasonlók, de akkor is zavaróan gyorsnak tűnik a merülése, főleg úgy, hogy azért még így sem egész nap csak ezzel foglalkoztam. Kíváncsi lennék, másnak mik a tapasztalatai.

2021. szept. 5. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!