Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ma ismerősnek jelöltem valakit...

Ma ismerősnek jelöltem valakit, nem igazolta vissza, annyi látszott, hogy ismerősnek jelölve. A nap végén ránézve annyit látok, hogy üzenetet tudok neki küldeni, de az eltűnt, hogy jelölve vagy jelölés és ismerősök sem vagyunk. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Zárójelben annyit, hogy pár napja összevesztünk, én töröltem. Köszönöm, ha megmondjátok, hogy ez miért van és hogy lehet ilyet csinálni.
2021. szept. 13. 20:50
 1/6 anonim válasza:
100%
Nem igazolta vissza, hanem elutasította. Üzenetet annak is tudsz küldeni, aki nem ismerős.
2021. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. De hogyhogy nem jelenik meg újra az ismerősnek jelölés opció?
2021. szept. 13. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Eddig jelölhette ismerősnek Mindenki. Ezt most átállította arra, hogy csak az ismerőseinek az ismerősei jelölhetik.
2021. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha elutasitod valakinek a jelölését, kiirja azt is, hogy csak most, vagy soha többet ne tudjon jelölni. Ő az utóbbira ment rá.

Mondjuk soha nem értettem, mirr jó az, ha valakivel összekapunk, azonnal törölni, vagy tiltani kell fb-on, mintha ott zajlana az élet. Aztán 2 nap múlva újra jelölgetni 😀

2021. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem volt szép, emberek vagyunk, hibázunk. Nekem sosem dob fel olyat, hogy soha többé ne tudjon valaki bejelölni, csak simán elutasítom és nem kérdez semmit a face.
2021. szept. 13. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Lehet már nincs olyan, de volt egy időszak, amikor igy volt 🙂

2021. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!