Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy működik a hordozható...

Hogy működik a hordozható mini WiFi?

Figyelt kérdés
Sok embernél látok hordozható WiFi-t, amiről a netet osztják a telefonukra, vagy másoknak. A telekomnál van az összes előfizetésünk, és én is szeretnék netet venni, és egy ilyen kis WiFi routert hozzá. A telekom honlapján nézegettem, és találtam mini WiFi routert, de olyan előfizetést nem ami nekem jó lenne. Vagy korlátlan netet szeretnék, vagy 100 gigát. Csak otthoni előfizetést, és mobil csomagokat találtam, olyat hogy csak net,nem. Valaki leírná hogy hogy működik ez? Milyen csomag kell hozzá?

2021. szept. 16. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szia. Akkor valószínűleg csak ezt engedi a Telekom
2021. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Telenornal volt ilyen nekunk anno, csak mobilinternet, routerrel.

2 eves huseg, havi talan 5-6 ezer volt, 5 eve.

2021. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Szia. Egyes vagyok. Egy net csomagot találtam amiben 15gb van belföldön és az EU-ban és ennyi.
2021. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előfizetésedhet lehet kérni plusz netes kártyát ami csak adatra jó, hangszolgáltatásra nem. Nekem volt ilyen a táblagépemben.

MultiSIM a neve.

[link]

Ez úgy működik, hogy kapsz egy második SIM kártyát amit betehetsz a routerbe és a fő kártyádon lévő adatmennyiséget osztja meg a multisim-el. Ha a fő előfizetésedhez 100 gigás net van akkor ezen osztozik a két kártya, ha korlátlan akkor...... :)

990 forint a havidíja.

2021. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!