Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hordozható wifi router előfize...

Hordozható wifi router előfizetés?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hordozható wifi routert. Nem tudom hogy ehhez milyen előfizetés kell,egyik szolgáltató oldalán sem találtam erre konkrét információt.Otthoni előfizetés?Mobil előfizetés?Pl néztem a vodafone oldalán van red free tarifacsomag havi 11 ezerért,amiben korlátlan net,és beszélgetés van.Árban ez elég jó lenne,mert pl a telekomnál csak a korlátlan net kerül 8 ezerbe.De ezzel a red free csomaggal tudnám használni a wifi routert?Elvileg lehet kérni egy külön sim-et a wifi router-be,és a mobilelőfizetésbe foglalt netet használja,de én nem találtam a vodafone oldalán semmit plusz simkártyáról.Akinek van ilyen eszküze az leírná hogy milyen előfizetése van hozzá?

2021. szept. 19. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Telekomnál multisimnek hívják

[link]

Az előfizetésedhez tartozó adatmennyiséget tudod a multisim-el használni. A mutisim-et oda rakod ahova akarod: tablet, router, stb.

2021. szept. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy sima előfizetést kérsz. esetleg feltöltőkártyást és azt rakod routerbe.
2021. szept. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sima mobilinternet előfizetés kell hozzá, bemész a boltba, veszel egy hordozható routert, beleteszed a SIM kártyát és kész. Ez olyan, mint a telefon, a készüléket neked kell megvenni, annyi, hogy telefont a szolgáltató is árul, de nem kötelező tőlük venni, routert nem árulnak, azt csak máshonnan tudod venni. De ugyan úgy használható, mint a bolti telefon.
2021. szept. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyet én még Magyarországon egyik szolgáltatónál sem láttam,de Pl Németországban van ilyen giga Cube neve .
2021. szept. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nézzél jobban körül kedves 4-es! :)
2021. szept. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem nézek körül mert ott lakom ahol létezik ilyen,és tényleg hordozható.
2021. szept. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!